Vystoupení tanečního kroužku

Vystoupení tanečního kroužku
13. listopadu 2013

Děti z kroužku Jumpstyle a Breakdance se dočkali svého prvního vystoupení před větším publikem - na výstavě Vzdělávání 2014/2015 v Domu kultury v Rumburku.

Výběr střední školy – důležité rozhodnutí, které stojí před každým, kdo končí základní školu. Aby se děti a jejich rodiče mohli seznámit s nabídkou dostupných škol v okolí blízkém i dalekém, a to ne jednom místě a navíc zážitkovou formou, k tomu všemu slouží výstava Vzdělávání, kterou tradičně pořádá Úřad práce v domu kultury v Rumburku. My se zde prezentujeme jako organizace věnující se středoškolákům v jejich volném času, především propagujeme nízkoprahový klub Zavináč.

Letošní ročník byl pro nás výjimečný tím, že jsme dostali možnost presentovat se nejen stánkem, ale i vystoupením na pódiu, které si připravili děti z kroužku JUMPSTYLE a BREAKDANCE pod vedením Martina Tančiboka a Martina Pohla.

Pro děti to bylo jedno z prvních vystoupení, na místo konání dorazili plni odhodlání a zdravé nervozity. Chvíle na rozcvičení, převléknutí a šlo se na věc. Sálem se rozléhala rytmická muzika, tanečníci předváděli své dovednosti a publikum je oceňovalo nadšeným potleskem.  Já jsem v té době zápasila s foťákem, protože zachytit rychle se pohybující těla se pro mě zdálo nadlidským úkolem. Tímto se omlouvám všem, u kterých se mi podařilo vyfotit jen barevné šmouhy, nebo vůbec nic. Celé vystoupení trvalo asi dvacet minut a tanečníci za něj sklidili zasloužený potlesk.

 

Děkujeme paní Sembdnerové za možnost vystoupit.

Děkujeme panu učiteli ze Střední školy Šluknov, který nám na vystoupení ochotně zapůjčil jejich cvičební podložky.

 

Fotogalerie

Video 1, a video 2 jak ho zaznamenal www.vybezek.eu - tamtéž najdete pod článkem tři pěkné fotky - tohle se mě vyfotit nepodařilo :-)